Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nicole Scherzinger tregon fleksibilitet gjatë stërvitjeve në park

Këngëtarja e njohur, Nicole Scherzinger, është tejet aktive sa i përket anës sportive.

Gjatë kësaj fundjave ajo është parë në një park në Los Angeles, teksa kishte shfrytëzuar rastin të stërvitet, shkruan Mirror.

42-vjeçarja është shfaqur duke bërë zgjatje, ndërsa lëvizjet e saj që i theksonin linjat trupore kanë qenë për t’u admiruar.

Veshja i saj ishte mjaft sportive, ndërsa shihej pa makijazh dhe me flokë të kapura lart kokës.

Zeshkania ka qenë nën shoqërinë e të dashurit të saj, Thom Evans, të cilët shihen mjaft shpesh së bashku.

Kujtojmë se javën e kaluar çifti kanë festuar një-vjetorin e romancës së tyre.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...