Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Një burrë lëndohet rrëndë pas rrënies nga katërcikli

Një burrë 44-vjeçarë nga Kërçova është lënduar rrëndë pasi që me katërcikël ka rrënë në korsi. Aksidenti ka ndodhur në Shkup.

Dje në orën 16.20 është denoncuar se në rr. “Aleksandar Urdarevski” në Shkup, B.S.(40) nga Kërçova duke drejtuar katërciklin “Atv”, me targa të Shkupit, ka rrënë në korrsi.

Në aksident lëndime të rrënda trupore ka marrë B.S., të konstatuara në Kompleksin klinik “Nënë Tereza”. Është kryer hetim në vendin e aksidentit nga ekipi hetues i SPB-Shkup.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...