Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Një tjetër shkrim romantik i Fisnik Sylës ndaj Fjolla Morinës: Unë jetoj me gjysmë zemre, sepse gjysmën tjetër e ke ti

Ata kohëve të fundit kanë ndarë dedikime të shumta ndaj njëri-tjetrit në rrjete sociale.

Fjala është për këngëtaren Fjolla Morina dhe partnerin e saj të ri, biznesmenin nga Gjilani, Fisnik Syla.

Ky i fundit edhe këtë herë ka shkruar disa fjalë romantike për të dashurën e tij, ndërsa shfaqen në foto së bashku.

“Personi i parë që më vjen në mëngjes kur të zgjohem, është arsyeja ime e lumturisë. Unë jetoj me gjysë zemre, sepse gjysmën tjetër e ke ti”.

“Je personi më zemërbardhë që kam njohur në jetën timë”, kanë qenë fjalët e tij.

Telegrafi po ashtu javë më parë raportoi se Fjolla dhe Fisniku do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë në fillim të muajit dhjetor.

Çifti thuhet se do bëjnë dasmën në Shqipëri, ku artistja edhe aktualisht vuan dënimin e masës ‘arrest shtëpiak’, pas ngjarjes të zënies me armë nga organet e rendit, në kalimin e pikës kufitare Kosovë-Shqipëri.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...