Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Njihuni me amerikanen 17-vjeçe me këmbët më të gjata në botë

Maci Currin e kuptoi se mund të kandidojë në librin e rekordeve Guiness, si femra me këmbët më të gjata në botë, kur asaj i ofruan qepjen me porosi të një palë pantallonave.

Këmbët e saj janë 121 centimetra të gjata, duke lënë kështu pas yllin e basketbollit, rusen Ekaterina Lisina, e cila kryesonte në listën e femrave me këmbët më të gjata në botë, transmeton Telegrafi.

“Pa dyshim që ka edhe të meta nëse keni këmbë shumë të gjata, e godisni gjithmonë kokën në kornizën e derës, derisa futeni në veturë por edhe kur kërkoni rroba për të blerë”, ka deklaruar ajo.

Maci nga Austin, Teksas – ka pozuar përkrah të ëmës e cila tërë trupin e ka pothuajse sa këmbët e të bijës. Sipas të ëmës Trish.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...