Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Noizy krenar me Florian Markun pas triumfit të tij ndaj boksierit anglez

Pas 11 muajve boksieri shqiptar Florian Marku është rikthyer mbrëmë në ring (e martë) për ta vazhduar karrierën me fitore.

Përballë tij ishte boksieri anglez, Muma Mweemba, i cili mbijetoj vetëm disa sekonda pasi Marku e nokautoi madje tri herë për të mos u zgjuar më.

Ai ka folur me shumë pasion pas meçit duke thënë se boksi është jeta e tij, nuk është vetëm hobi.

Marku i cili është mik i ngushtë me reperin Noizy, mori një përkrahje të pakursyer nga miku i tij i ngushtë.

Reperi nga Shqipëria publikoi në rrjetin social Instagram, një video të momentit kur Markut triumfon ndaj boksierit anglez.

“Siç thash, Florian Marku bëhu gati për bishën”, ka shkruar Noizy në Instagram.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...