Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nora Istrefi flet për ndarjen nga Roberti: Jemi munduar në maksimum që vajza të mos e ndjejë divorcin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Qejfi më i madh se Stambolli”.

Mes shumë të rejave në jetën profesionale, Nora ka diskutuar pak edhe për jetën private.

E pyetur nga prezantuesja se sa ka ndikuar ndarja e saj më Robertin te vajza e tyre, Nora tha se janë munduar në maksimum që Renee të mos e ndjejë efektin e ndarjes.

“Po mundohemi me menaxhu shumë mirë, edhe kemi hjekë të dy goxha shumë, jemi përkushtuar dytë shumë që ajo mos me e ndje atë çështje, atë problem, atë fakt. Por bash bilës kam marrë komplimente prej shoqeve dhe njerëzve që sa mirë e kemi menaxhuar”, ka thënë Nora.

Këngëtarja dhe ish-bashkëshorti i saj, Roberti, e konfirmuan ndarjen vitin e kaluar, gjersa ceremoninë e martesës e kishin bërë në vitin 2014.

Nora ndër të tjerash tregoi se përveç muzikës, po e zgjeron aktivitetin edhen ë biznes, dhe kjo është arsyeja pse kohëve të fundit e viziton Stambollin më shpesh.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...