Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Nora në intervistë te ish burri i saj, çfarë do ta pyet Roberti?

Robert Berisha bën një veprim interesant, duke intervistuar ish-bashkëshorten e tij.

Pas kaq shumë kohësh që prej ndarjes, Robertin dhe Norën do i shohim sërish bashkë në ekran.

Nora do të jetë e ftuar në një nga puntatat e emisionit të Robertit “Robi plaket kur don vetë”.

Roberti ishte së fundmi i ftuar në emisionin radiofonik “Live from Tirana”, ku ka zbuluar se do të ftojë dhe Norën në emision, edhe pse ajo nuk i ka shumë qejf intervistat.

Kjo do të jetë një intervistë e veçantë pasi intervistat e Norës janë shumë të rralla e për më tepër këtë herë do të intervistohet nga ish-bashkëshorti.

“Patjetër që do jetë në emisionin tim. Ajo nuk i ka qejf shumë intervistat dhe përton edhe me fol. Ka prit të shoh një herë emisionin nga ekrani dhe shpresoj të vijë shumë shpejt”, u shpreh Roberti duke treguar se ai aktualisht është single se është fokusuar te puna.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...