Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Normalizohet komunikacioni në rrugën Mavrovë-Dibër

Dibër, 11 nentor – Rruga Mavrovë Dibër është normalizuar për komunikacion, informojnë nga Lidhja Auto-Moto e Maqedonisë.

Tërmeti që ndodhi sot pasdite me intensitet prej 4.9 ballë shkaktoi rrëshqitje të madhe të dheut.

Për shkak të rrëshqitjes së dheut më herët bllokua edhe rruga Mavrovë – Dibër.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...