Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

NPHKSH në listën e 200 firmave më të suksesshme në RMV për vitin 2019

Shkup, 16 nëntor, zhurnal.mk – Higjiena Komunale është përzgjedhur në listën e 200 firmave më të suksesshme të vendit për vitin 2019.

“Jemi të nderuar që u gjendëm në listën e 200 firmave më të mëdha dhe më të suksesshme në Republikën e Maqedonisë së Veriut për vitin 2019! Edhe në periudhën që vjen, përkushtimi ynë kryesor do të jetë të mbajmë cilësinë ë shërbimeve tona, dhe në nivelin sa më të lartë të mirëmbajmë higjienën dhe pastërtinë e qytetit të Shkupit!”, thuhet në kumtesën e Higjienës Komunale.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...