Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Numër i vogël i qytetarëve në protestën kundër masave të reja anti-COVID

Një numër i vogël i qytetarëve kanë marrë pjesë në protestën e mbajtur sot para objektit të Qeverisë së Kosovës kundër masave të reja anti-COVID.

Mëngjesin e sotëm Shoqata e Gastronomëve të Kosovës ka deklaruar se është distancuar nga kjo protestë, si dhe nga të gjitha organizimet dhe aktivitetet e lokaleve të gastronomisë, të cilat nuk respektojnë masat për luftimin dhe menaxhimin e pandemisë COVID-19. /Zëri

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...