Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Numërimi mbrapsht ka filluar/ Sara Hoxha pozon nga dhoma e lindjes

Sara Hoxha dhe Ledri Vula janq larguar isa javë më parë nga Shqipëria dhe janë vendosur në Gjermani, ku dhe do të lindë vajza e tyre.

Mbrëmjen e djeshme, Sara postoi në Instastory një foto, duke na treguar se ndodhet në sallën e pritjes dhe me siguri fëmija do të lindë shumë shpejt.

“Në dhomën e pritjes duke pritur”,- shkruante ajo.

Pra, numërimi mbrapsht që Sara dhe Ledri të bëhen prindër ka filluar.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...