Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Offset shpenzon tetë mijë dollarë për një sedilje makine për vajzën e tij, Kulture – vazhdon të flitet për ribashkimin me Cardi B

Ai kaloi fundjavën duke u përpjekur të rikthejë romancën me gruan e tij, Cardi B, ndërsa festuan ditëlindjen e 28-të të reperes në Las Vegas.

Dhe Offset bëri përpjekjen e tij për të rregulluar raportet me familjen në një nivel të lartë, pasi i bleu vajzës dy vjeçare Kulture një sedilje makine në ‘Rolls Royce’.

“Tetë mijë dollarë sedilje makine dhe vë bast se ka gjalpë kikirikësh dhe ëmbëlsirë për një javë”, shkroi Offset në përshkrim.

Sedilja e makinës ishte e mbuluar tërësisht me lëkurë të tonifikuar dhe kishte emrin e Kulture – si dhe monogramin Rolls Royce – të qepur në pjesën e kokës.

Fansat bënë një vështrim rreth kësaj, marrë parasysh që Offset i dhuroi një makinë të tipit ‘Rolls Royce’ bashkëshortes së tij.

Por, para se artistja amerikane të ulej në veturë bëri një vallëzim pranë burrit, duke bërë që më pas të filmohet gjithandej nga fansat dhe të pranishmit në ndejë.

Cardi dhe Offset u martuan në vitin 2017, me takimin e tyre të parë në shkurt në “Super Bowl Ll” në Houston, Teksas.

Ndërkohë që kohëve të fundit reperja ka qenë duke i kërkuar divorcin dhe të njëjtit janë akoma duke u përballur me këtë çështje.

Sido që të jetë, veprimi i fundit i 28 vjeçares ndaj partnerit ka bërë të mendohet që ish-çifti do të ribashkohen sërish.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...