Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

OnePlus Nord 2 në krijim e sipër, në treg vitin e ardhshëm?

OnePlus Nord po merr një pasardhës të ri, për t’i qëndruar besnik konceptit të kompanisë e cila është orientuar për të dhënë telefona të mençur me specifika të larta.

Lajmi për pasardhësin e OnePlus Nord është dhënë nga një informator i besueshëm në Twitter, i cili thotë se modeli i ri i Nord pritet të vijë në vitin e ardhshëm.

Vlen të thuhet se Nord nuk ishte në dispozicion në SHBA, për dallim nga modelet premium të linjës sikurse modelet e fundit – OnePlus 8 Pro dhe OnePlus 8T.

Cicëruesi i famshëm, Max Jambor e ka konfirmuar se pasardhësi i modelit të parë Nord është në krijim e sipër dhe emri i koduar i modelit të telefonit është Denniz. Para Nord 2, pritet që tregu të plotësohet edhe OnePlus Buds Z.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...