Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Ora e re e mençur, Redmi Watch ka çmim të lirë dhe specifika interesante!

Xiaomi ka lansuar një orë të re të mençur, modelin Redmi Watch dhe pajisja po lansohet në Kinë së bashku me Redmi Note 9.

Redmi Watch vjen me një ekran 1.4 inç që përmban një rezolucion prej 320 x 320 pikselëve dhe përmban një bateri që do të t’ju japë përdorim deri në 12 ditë në modalitetin e kursimit të energjisë dhe 7 ditë në modalitetin normal.

Ora e re e mençur Redmi vjen me Bluetooth 5.0 LE dhe është e papërshkueshme nga uji deri në 50 metra, do të vijë në një zgjedhje ngjyrash të cilat do të përfshijnë, të zezën, të bardhën dhe ngjyrën blu.

Pajisja do të shitet me pakicë për rreth 45 dollarë me kursin aktual të këmbimit, megjithëse po ofrohet me çmimin më të ulët prej 40 dollarësh në lansim.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...