Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me pozat topless

Oriola Marashi, një ndër modelet më të suksesshme shqiptare ka shkëlqyer me fotot e fundit.

Flokët kësaj radhe i ka pasur të zeza dhe me balluke, teksa për makijazh ka shkuar me ngjyra më të ndezura. Modeli i flokëve të saj dhe aksesorët që ka përdorur i ngjasojnë Kleopatrës së Egjiptit.

Oriola shfaqej topless, ndërsa mbulonte gjoksin me anë të duarve.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...