Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Oriola Marashi fokuson tiparet e bujshme trupore përmes fustanit vezullues

Ajo është ndër modelet me tiparet më të bukura në industrinë e modelingut.

Bëhet fjalë për bukuroshen Oriola Marashi, e cila gjithmonë mahnit fansat në rrjete sociale.

Oriola në disa postime në Instagram ka dëshmuar se merr vëmendje të madhe, duke fokusuar linjat trupore.

Këtë gjë e ka bërë përmes disa pozave, ku ajo shihet me një fustan të ngushtë e vezullues.

Kësaj radhe flokët brune i ka lënë të lira mbi supe, kurse për makijazh ka shkuar me ngjyra më të errëta.

Vlen të përmendet se këtë kohë ajo është parë me të dashurin e saj, futbollistin Eros Grezda.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...