Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Oriola Marashi rezulton sërish negative ndaj COVID-19

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është ndër më të komentuarat në estradën shqiptare.

Ajo përndryshe njihet si më të bukurat në trojet shqiptare, teksa nuk lë pa i shfaqur tiparet edhe në rrjete sociale.

Puna që ajo bën, e detyron që të udhëtojë në vende të ndryshme të botës, edhe gjatë krizës globale.

Duket se Oriola tashmë është kthyer në Shqipëri, por para se takojë miqtë e saj ka kryer testin për COVID-19.

.Bukuroshja brune në një postim në rrjetin social Instagram ka publikuar një fotografi, ku shihet se ajo ka rezultuar negative.

Në postimet e mëtutjeshme, modelja ka treguar se është takuar me miqtë e saj të afërm.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...