Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Oriola Marashi shfaqet atraktive në të brendshme të kuqe

Ajo është njëra prej modeleve që rrëmben vëmendje sa herë që publikon imazhe në rrjetet sociale.

Fjala është për artisten nga Shqipëria, Oriola Marashi, e cila mahnit me dukjen në secilin postim të saj.

Zeshkania këtë herë ka pozuar në të brendshme të kuqe, duke treguar linjat e bujshme trupore.

Modelja, e cila vetëm në Instagram numëron 485 mijë ndjekës, ka mahnitur fansat me ‘look-un’ e veçantë.

“Ju nuk jeni e shëmtuar, ju vetëm nuk e dini”, ka qenë mbishkrimi krahas imazhit.

Oriola ndërkohë për këtë fotografi ka mbledhur qindra pëlqime e komente nga ndjekësit që mban në këtë rrjet të popullarizuar.

Marashi po vazhdon të jetë shumë e pëlqyer dhe e kërkuar në fushën e saj profesionale, si modele.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...