Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Oriola shfaqet seksi me fustanin vezullues, thekson linjat trupore

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, është ndër më të komentuarat.

Kjo falë linjave të saj trupore, të cilat ajo nuk i kursen fare që t’i ekspozojë në rrjete sociale.

Ajo ka qenë mjaft aktive në punën si modele, ndërsa vazhdimisht ka sjell foto të reja.

Së fundmi, në një postim në Instagram bukuroshja brune është shfaqur joshëse, ndërsa merrte poza provokuese para kamerës.

Oriola është parë e veshur me një fustan vezullues, që i theksonte linjat e bujshme trupore.

Flokët e lakuara ka vendosur që t’i lë të lira mbi supe, kurse për makijazh ajo ka zgjedhur ngjyrën kafe.

Vlen të përmendet se modelja e njohur javë ma parë u bë figura e firmës së njohur ‘Guess’.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...