Agjencia Zhurnal.KS
Bota

Pa këmishë dhe reçipeta, kryeministrja finlandeze “ndez” rrjetin (Foto)

Kryeministrja finlandeze Sanna Marin ka vendosur që këtë herë të thyejë “rregullat” me veshjen e saj duke dalë më “provokative” në sytë e publikut.

Ajo ka pozuar me një kostum të zi pa këmishë dhe reçipeta dhe me një dekolte të hapur, për revistën “Trendi Magazine”. Veshja e kryeministres ka bërë shumë bujë në rrjetet sociale duke u bërë këshu tema e komenteve në to.

Disa komentues e kanë përkrahur veprimin e Kryeministres, madje dhe duke postuar foto të ngjashme me të nën hashtagun “iamëithsanna”, ndërsa të tjerët e kanë kundërshtuar duke arsyetuar se kjo është një foto e papërshtatshme për një lidere vendi.

Gjithashtu fotoja e Kryeministres ka frymëzuar shumë tabloidë filandezë dhe media ndërkombëtare pasi shpreh bukurinë, forcën dhe pavarsinë e femrave në botë. Marin duket shumë elegante në të gjitha daljet e saj, dhe kjo foto me siguri që do të harrohet shumë shpejt.

Postime të ngjashme

Afrikë, shkon mbi 110 mijë numri i vdekjeve nga COVID-19

S.B.

Vendimi për lockdownin gjatë pashkëve, Merkel u kërkon falje gjermanëve

S.B.

Borell: BE synon krijimin e rrjetit për parandalimin e sulmeve kibernetike

S.B.

Blinken vazhdon presionin ndaj Berlinit mbi ”Nord Stream 2”

S.B.

SHBA i kërkon Johnson & Johnson respektimin e kontratave të furnizimit

S.B.

Merkel kthen mbrapsht vendimin për mbyllje totale gjatë Pashkëve

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...