Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Padi penale kundër dy struganëve, policia u kishte zbuluar drogë në veturë

NjPB Strugë ngriti padi penale kundër M.V.(22) nga Struga, për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprën “prodhim i paautorizuar dhe lëshim në qarkullim i lëndëve narkotike, substancave psikotrope dhe prekursorëve” dhe kundër A.Z.(22) nga Struga, për shkak dyshimit të bazuar se ka kryer veprën penale “mundësim i përdorimit të lëndëve narkotike”. Në datën 02.04.2020 në rr. « JNA » në Strugë, nëpunësit policorë kanë kryer kontroll të automjetit të udhëtimit, ku gjendeshin dy të denoncuarit u zbulua dhe u konfiskua marihuanë.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...