Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Pamje nga festa luksoze për ditëlindjen e 23-të të Arta Nitajt, rrëmben vëmendje me dukjen ekstravagante

Prezantuesja, modelja dhe aktorja e njohur shqiptare, Arta Nitaj, ditën e djeshme (e shtunë) festoi ditëlindjen e 23-të.

Ajo me këtë rast organizoi një festë private luksoze me disa nga miqtë e saj të ngushtë.

Bukuroshja, e cila numëron fansa të shumtë në rrjetet sociale, ka ndarë disa pamje nga dita speciale.

Ajo ka mahnitur fansat me dukjen glamuroze, teksa për këtë ditëlindje zgjodhi një fustan blu të prerë anash.

Artistja nga Peja vjen e mrekullueshme, e cila njëherësh ka marrë vëmendje edhe me pozat provokuese që në disa prej postimeve ka sjell.

Sidoqoftë, Arta ka shijuar mjaft shumë këtë festë përkundër situatës së krijuar me COVID-19 – derisa akoma duhet respektuar rregullat që janë dhënë nëpër lokale.

Nitaj këtë vit nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt të ri, edhe pse u paralajmërua rikthimi i saj si prezantuese në një emision.

Nitaj këtë vit nuk ka qenë e angazhuar në ndonjë projekt të ri, edhe pse u paralajmërua rikthimi i saj si prezantuese në një emision.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...