Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Parashikimi i motit

Shkup, 12 tetor, zhurnal.mk – Moti sot në vendin tonë gjatë paradites do të jetë me diell dhe vranësira mesatare ndërsa pasdite dhe në orët e mbrëmjes priten reshje shiu.

Temperatura e mëngjesit do të sillet në interval prej 7 deri më 16 gradë, ndërsa ajo e ditës prej 16 deri më 25 gradë Celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...