Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Parashikimi i motit në Maqedoni të Veriut

Shkup, 12 nëntor – Zhurnal.mk – Moti sot në Maqedoninë e Veriut paradite do të jetë me mjegull dhe lagështi. Ndërsa në orët e pasdites do të ketë diell me vranësira të pakta. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë jugore.

Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej -2 deri 5 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të jenë në interval prej 11 deri 19 gradë celcius.

Gjatë ditëve të ardhshme, moti pritet të jetë stabil, me diell dhe mjegull nëpër lugina. Si dhe nuk do të ketë ndryshim të madh të temperaturave

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...