Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Parashikimi i motit për sot

Shkup, 12 shtator, zhurnal.mk – Moti sot pritet të jetë me diell dhe me vranësira të vogla lokale. Do të fryjë erë mesatare në drejtim verior.

Temperatura minimale do të jetë në intervalin prej nëntë deri 18 gradë celsius, ndërsa temperatura maksimale prej 28 deri 35 gradë celsius.

Në Shkup moti pritet të jetë i njëjtë, me diell dhe me erë në drejtim verior ku temperatura maksimale do të arrijë deri 32 gradë celsius.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...