Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Pas dedikimeve romantike, Camila dhe Shawn kalojnë kohën në Miami

Camila Cabello dhe Shawn Mendes tashmë janë bërë çifti më i dashur për publikun.

Në rrjete sociale dyshja së fundmi kanë bërë dedikime romantike, të cilat lënë shumë përshtypje tek fansat, shkruan Daily Mail.

Sidoqoftë kësaj, gjatë ditës së djeshme (e hënë) ata janë parë në Miami, duke kaluar kohë produktive me njëri-tjetrin.

Ata kishin zgjedhur t’i lënë maskat mbrojtëse në shtëpi, ndërsa shëtisnin në një park.

22-vjeçari përmes veshjes së ekspozuar vuri në pah figurën muskulore dhe tatuazhet në pjesën e sipërme të trupit.

Camila në anën tjetër u pa me një veshje të thjeshtë, ndërsa makijazh nuk kishte vendosur fare.

Theksojmë se çifti filloi lidhjen verën e kaluar dhe që atëherë kanë shfaqur dashurinë e tyre.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...