Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Pas një viti pauzë, Leonora vjen me këngë të re

Këngëtarja e njohur, Leonora Jakupi i është rikthyer skenës muzikore pas një pauze që ajo ka bërë, shkruan Syri net Kosova.

Ajo ka sjellë këngën e re ‘Luj Luj’, të cilën e ka promovuar në programet festive për Vitin e Ri.

Ndërsa për ta kompletuar këtë projekt është përkujdesur produksioni ‘Unix Production’

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...