Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Pelushët, zgjidhja ideale për ta përballuar të ftohtin me stil

Është elegante, e ngrohtë dhe konsiderohet si veshja ideale dhe për këtë sezon. Pelushët dominojnë sërish, pasi janë praktikë dhe të bukur për muajt e ftohtë të vitit. Nga versionet e shkurtra, me kapuç tek ato më klasiket, të gjata ose midi, janë perfekte për t’i dhënë një pamje të rafinuar edhe veshjeve të mbrëmjes.

Mund t’i vishni me fustane, funde, kostume po dhe me një palë xhinse të thjeshta. Mundësitë e kombinimeve që lejojnë pelushët janë të pafundme. Zgjidhni një model që iu përshtatet më mirë nevojave tuaja për t’u dukur me stil dhe gjatë ditëve të ftohta. Më poshtë, janë renditur disa modele pelushësh më të kërkuara.

zara
qëndrim-studio-neto-një-portier
lesh-rrahje-b
arsye
Oakwood-su-zalando
magjepsës-su-zalando

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...