Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Përplaset me pemën, dy të lënduar

Shkup, 14 tetor – Automjeti “Citroen C4” u shkatërrua pothuajse plotësisht pas një goditje të fortë në një pemë në rrugën “Rusveltova” në zonën e qendrës së qytetit. Aksidenti ndodhi pasdite rreth orës 16:30.

Dy persona u plagosën rëndë për shkak të forcës së ndikimit. “Në orën 16:38 u raportua një aksident automobilistik midis një makine Citroen dhe një Opel. Deri më tani, dy persona janë transferuar në urgjencë, thonë nga Ministria e Brendshme. Hetimi është ende duke vazhduar.

-E qartë se automjeti po lëvizte me shpejtësi. Nuk e di për cilat arsye ai devijoi nga rruga dhe goditi një pemë, tha një qytetar që ishte në vendngjarje.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...