Agjencia Zhurnal.KS
Kronika Shqipëri

Përplasi me makinë shtetasen e mitur, arrestohet shoferi 58-vjeçar në Vlorë

Policia e Vlorës ka arrestuar në orët e fundit dy persona, nën akuzat për trafik droge dhe mosrespektim të rregullave të qarkullimit rrugor.

Blutë e qytetit jugor kanë prangosur 58-vjeçarin M.I pasi ky shtetas duke drejtuar automjetin në lagjen “Hajro Çakërri” ka aksidentuar një shtetase të mitur 5 vjeçare, e cila ndodhet në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Njoftimi i policisë:

Vlorë

Policia ka arrestuar në flagrancë 2 shtetas për vepra të ndryshme penale:

Arrestohet shtetasi D. P., 43 vjeç, banues në fshatin Trevllazër, Vlorë, pasi në afërsi të banesës së tij janë gjetur të mbjella disa fidanë bimë narkotike të dyshuara kanabis sativa, për të cilat dyshohet se 43 vjeçari është autor.

Arrestohet shtetasi M. I., 58 vjeç, banues në Vlorë, pasi ky shtetas duke drejtuar automjetin në lagjen “Hajro Çakërri” ka aksidentuar një shtetase të mitur 5 vjeçare, e cila ndodhet në Spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet iu referuan Prokurorisë për veprime të mëtejshme.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...