Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Peticioni për ta larguar Amber Heard nga filmi “Aquaman 2” merr një milion nënshkrime

Ditëve të fundit ka filluar një peticion për ta larguar aktoren e njohur, Amber Heard, nga filmi “Aquaman 2”.

34-vjeçarja pranoi rolin më parë, por për shkak të pandemisë coronavirus xhirimet ende nuk kanë filluar, shkruan Mirror.

Deri më tani janë grumbulluar një milionë nënshkrime, të cilët pajtohen për largimin e saj nga filmi.

Ani pse një kërkesë e tillë është bërë nga një numër i konsiderueshëm, Amber është mjaft e gëzuar që mori rolin e karakterit ‘Mera’.

Heard përndryshe kishte treguar se xhirimet ndonëse mund të fillojnë në fillim të vitit 2021, po asgjë nuk është e sigurt.

Kjo vjen pasi ish-bashkëshorti i saj, Johnny Depp, humbi betejën gjyqësore kundër gazetës “The Sun”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...