Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Pharrell Williams thotë se Rihanna “është prej një bote tjetër”

Teksa janë duke bashkëpunuar për albumin e ri të Rihannës, këngëtari amerikan Pharrell Williams, e ka lëvduar atë.

“Rih është nga një tjetër botë. Si të thuash, wow”, është shprehur ai.

Williams u ka thënë fansave se bashkëpunimi i tyre do të sjellë vetëm gjëra të mira, dhe ofron shumë sa për të qenë të lumtur.

Në një intervistë për revistën Allure, 47-vjeçari në humor ka thënë se Riri është sikur të vjen nga Venusi.

“Jam i gatshëm të vë bast, ajo mund të jetë nga Venusi. Nëse e merr teleskopin dhe e zmadhon, mund ta shihni Rihannën të shtrirë lakuriq”, është shprehur ai me humor.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...