Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Po vdes sytë me t’i pa”, Ledri Vula publikon ultrazërin e foshnjës që pret të vijë në jetë

Reperi i njohur shqiptar, Ledri Vula, dhe partnerja e tij, Sara Hoxha, janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata do të bëhen prindër të një vajze, teksa pritja duket se bëhet gjithmonë e ëmbël sa më shpejt që koha kalon.

Këtë e ka dëshmuar reperi Vula, i cili ka ndarë me ndjekësit e tij në rrjetin social Instagram një fotografi të ultrazërit të foshnjës.

https://www.instagram.com/p/CGAuaCZB4xo/?utm_source=ig_web_copy_link

“Jam ka vdes sytë me t’i pa”, shkroi Ledri në mbishkrimin e kësaj fotografie, ndërsa mori pëlqime e komente të shumta.

Ledri përndryshe ka qenë shumë aktiv gjatë këtij viti edhe në muzikë, pasi nxori në tregu albumin e tij shumë të pëlqyer “10/10”.

Përveç muzikës, ia ka shtrirë aktivitetin e tij edhe në biznes, si sipërmarrës i një dyqani ‘fast food’ në një qendër tregtare të Prishtinës.

https://www.instagram.com/p/CEHrA1wBG7W/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...