Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Policia e Kosovës ndalon një person, u kap me dokument të falsifikuar

Policia e Kosovës ka ndaluar një shqiptar, shtetas i Maqedonisë së Veriut, pasi ka prezantuar një patentë-shofer të falsifikuar.

Rasti ka ndodhur në pikën kufitare të Hanit të Elezit të hënën rreth orës 14:55, ndërsa policia njofton se dokumenti është konfiskuar dhe rasti ka shkuar në procedurë të rregullt.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...