Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Policia zbulon 50 kg drogë në fshatrat e Negotinës, në aksion ka të arrestuar

Negotinë, 5 nëntor – Rreth 50 kg marihuanë sonte janë zbuluar nga policia në fshatin Dubravë të Negotinës, mësohet nga burime të hetimit.

Bastisja në këtë fshat është duke u zhvilluar ende ndërsa është parë dhe prani e madhe e policisë.

Në dy muajt e fundit policia ka zbuluar sasi të madhe të drogës ndërsa janë arrestuar edhe disa dilet dhe shpërndarës.

Për aksionin e sontëm pritet informacion zyrtar nga MPB, ndërkohë që mësohet se për momentin një person është arrestuar.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...