Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Prishtinë / Nuk iu bindet urdhrave të policisë, godet me veturë zyrtarin policor dhe largohet

Policia e Kosovës ka njoftuar se një person i panjohur duke mos respektuar urdhrat e zyrtarëve policorë derisa ishin në një pikë kontrolli, me veturën e tij në lëvizje e ka goditur njërin nga zyrtarët policorë, të cilit i ka shkaktuar lëndime trupore dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Viktima është dërguar në QKUK për trajtim mjekësor ndërsa rasti vazhdon të hetohet.

Rasti ka ndodhur në Prishtinë

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...