Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Prishtinë, shtetasi i huaj raporton që i mungon një orë dore dhe para

Një shtetas i huaj ka raportuar në Policinë e Kosovës se kompania për të cilën kishte kontratë, pasi kanë bartur gjësendet personale të tij nga një apartament në apartamentit tjetër, ka vërejtur se i mungon një orë dore dhe disa para të gatshme.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Prishtinë më 2 dhjetor, rreth orës 08:00.

Rasti është duke u hetuar.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...