Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Privohet nga liria një e mitur, policia i zbuloi marihuanë

Në datën 30.11.2020 në orën 14.15 në pompën e benzinës në rajonin e Karposhit, nëpunësit policorë nga SPB-Shkup kanë privuar nga liria në të mitur nga Shkupi, e cila gjatë kontrollit i është gjetur dhe konfiskuar marihuanë. Ajo është dorëzuar tek nëpunësit policorë nga Staconi Policor-Karposh për procedim të mëtutjeshëm.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...