Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Publikohet kënga e re e Loredanës “Tut mir nich leid”

Këngëtarja shqiptare Loredana Zefi arrin të mbajë vëmendjen e mediave gjatë gjithë kohës, si me skandale e thashetheme të jetës private, por edhe me projektet e shumta që publikon vazhdimisht.

Pak kohë më parë, gjatë vizitës në Kosovë, u konfirmua që reperja ishte parë bashkë me Mozzzik, me të cilin edhe ka një vajzë, njofton Insajderi.

Tani Loredana ka sjellë një këngë të re, që titullohet “Tut mir nicht leid”, e cila flet për një lidhje obsesive, ku karakteri kryesor është lodhur nga të gjitha peripetitë dhe nuk i vjen keq pse nuk e fal ish partnerin e saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...