Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Pyetet nga fansat se pse zgjodhën Zelandën e Re për të jetuar, Vesa Luma: Sakrifikuam për djalin, nuk e kemi lënë përfundimisht Shqipërinë

Këngëtarja e njohur Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj, reperi Big Basta, prej vitesh kanë nisur një jetë të re përtej oqeanit.

Ata janë zhvendosur në Zelandë të Re dhe që nga qershori i këtij viti, janë edhe banorë rezidentë të këtij shteti.

Këtë e ka bërë të ditur vet Vesa në një përgjigje drejtuar një fansi në Instagram.

Ajo ishte pyetur nga ndjekësi se përse ajo dhe Big Basta zgjodhën Zelandën e Re për t’u larguar, dhe përgjigja e këngëtares ishte se gjithçka u bë në të mirë të djalit të tyre, Lianit.

“Nuk e kemi lënë asnjëherë përfundimisht Shqipërinë…Sakrifikuam këto tri vite të japim një mundësi tjetër Lianit, dhe jemi të lumtur që nga qershori i këtij viti kemi marrë rezidencën”, ka shkruar Vesa Luma në Instagram.

Në disa përgjigje të tjera të dhëna për fansat e saj, këngëtarja nga Prishtina ka treguar gjithashtu se ka në plan t’i rikthehet muzikës në vitin 2021, por që nuk dëshiron të zbulojë detaje deri në publikimin e projekteve të reja.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...