Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Qëllohet për vdekje aktori Eddie Hassell

Ka vdekur aktori amerikan Eddie Hassell nga të shtënat me armë zjarri. Ai ishte vetëm 30-vjeçar.

Ngjarja tragjike ka ndodhur në mëngjesin e së dielës në Texas, transmeton Koha.

Besohet se Hassell është qëlluar për vdekje nga disa persona që po tentonin t’ia grabisnin veturën. Megjithatë incidenti vazhdon të hetohet nga policia e Dallasit.

Sipas gazetës “The New York Times”, aktori është plagosur derisa po largohej nga apartamenti i të dashurës së tij, dhe pas disa orësh kishte vdekur në spital.

Eddie Hassell më së miri njihet për rolet e tij në serinë e nominuar me Oscar, “The Kids Are All Right”, dhe shoun e kanalit NBC, “Surface”.

Vdekja e aktorit është konfirmuar nga zëdhënësit e tij, për portalin “Variety”

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...