Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Qentë e Joe Biden me llogari në Twitter dhe Instagram

Champ dhe Major janë qentë e Joe dhe Jill Biden, të cilët do të jetojnë në Shtëpinë e Bardhë.

Biden e mori Champin në vitin 2008, kur ai ishte një qenush, ndërsa Majori tashmë ka bërë histori duke qenë qeni i parë i strehuar që do të shijojë jetën në Shtëpinë e Bardhë.

Champ dhe Major tani, janë shumë aktivë në mediat sociale dhe “po bëjnë” postime për ndjekësit e tyre nga e gjithë bota.

Ato kanë llogari në Twitter dhe Instagram.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...