Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Qeveria emëron drejtor të rinjë (Emrat)

Shkup, 9 nëntor – Qeveria në seancën e sotme me propozim të Komisionit për çështje kadrovike ka bërë disa emërime të reja në eshalonin e tretë edhe atë:

Jani Makraduli – Aëtarë në Bordin drejtues të Postës

Jasna Dukovska Jegeni – Anëtarë në Këshillin për përparim dhe mbikqyrje të revizionit

Emil Dimitrovski – Drejtor në Drejtorinë për destinim të prodhimit

Lutfi Akiki – Drejtor në Drejtorinë për farëra dhe material për mbjellje

Keti Smilevska – Zëvendës drejtor në Agjencinë për rezerva shtetërore

Slobodan Bliznakovski – Drejtor në Agjencinë për emigracion

Elmi Selami – Drejtor në Entin shtetërorë për statistika

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...