Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Qeveria sonte mban seancë

Shkup, 14 tetor – Qeveria e Republikës së Maqedonisë Veriore do të mbajë seancën e saj të rregullt të 12-të sonte, e cila do të mbahet përmes video konferencës.

Në agjendën e kësaj seance janë disa tema nga masat ekonomike për t’u marrë me pasojat e Covid 19 dhe arsimit.

Opinioni do të informohet për vendimet nga seanca, e cila do të fillojë në orën 20:00, përmes një njoftimi për shtyp.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...