Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Qitje artilerike nderi me rastin e Ditës së pavarësisë

Shkup, 7 shtator, zhurnal.mk – Me rastin e 8 Shtatorit – Ditës së Pavarësisë, sonte do të kryhet qitje artilerike nderi.

Nga Armata informojnë se në orën 18:30 nga kazerma “Ilinden” në Shkup, do të kryhet qitje artilerike nderi, me qitjen e pesë breshërive nga armë artilerike nga ana e Armatës së Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...