Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Rama jep lajmin fantastik: Rilind shkolla e parë e shkatërruar nga tërmeti i 26 nëntorit

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën e sotme me një lajm të mirë. Kreu i qeverisë ka pubalikuar pamjet pas përfundimit të shkollës së parë të shkatërruar nga tërmeti i nëntorit që lamë pas ne Durres.

Postimi i Ramës:

MIRËMËNGJES

dhe me kënaqësinë e ndarjes me ju të lajmit të përfundimit të punimeve për rilindjen e shkollës së parë të shkatërruar nga tërmeti i vitit të shkuar, ju uroj një javë të bukur si kjo shkollë!

https://www.facebook.com/edirama.al/posts/10158288532886523

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...