Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Rama publikon videon nga sheshi ‘’Shqiponja’’: Po hapen ditë-natë arteriet që do lehtësojnë ndjeshëm qarkullimin në hyrje të Tiranës

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama ka publikuar pamje nga punimet në sheshi ‘’Shqiponja’’ pjesë e projektit të Unazës së Re.

Sheshi Shqiponja do të jetë për 4 muaj i mbyllur teksa Rama thekson se aty ditë e natë po punohet që të hapen arteriet që do të lehtësojnë ndjeshëm qarkullimin në hyrje të Tiranës.

Po ashtu ai thekson se sheshi i ri ‘’Shqiponja’’ do i japë një pamje spektakolare hyrjes së Tiranës.

STATUSI NGA EDI RAMA

MIRËMËNGJES 😊

dhe me këto pamje nga zemra e “Shqiponjës”, ku po hapen ditë-natë arteriet që do lehtësojnë ndjeshëm qarkullimin në hyrje të Tiranës, si edhe do t’i japin një pamje spektakolare portës hyrëse të kryeqytetit të Shqipërisë, ju uroj një ditë të mbarë

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...