Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Rama: Vazhdon puna me ritme të larta për ndërtimin e rrugës së Arbërit

Kryeministri Edi Rama ka postuar ne profilin e tij në Facebook pamjet nga rruga e Arbërit.

Sipas Ramës puna për ndërtimin e rrugës po vazhdon me ritme të larta dhe deri tani janë realizuar 60% të punimeve.

Ja postimi i plotë i Ramës:

MIRËMËNGJES 😊

dhe me pamjet më të fundit të punës në RRUGËN E ARBËRIT, ku puna vijon me ritme të larta e deri sot është realizuar 60% e projektit, ju uroj një ditë të mbarë🙏

#DIBRAqëDUAM❤️
#ShqipëriaqëDuam🇦🇱

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...