Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Reagon me video Bebe Rexha pasi paparacët i bënë publike fotografitë ku dukej e ‘shëndoshë’

Bebe Rexha ka publikuar disa video të trupit në llogarinë e Instagramit.

Bebe Rexha është një nga këngëtaret më të pëlqyera nga publiku, sidomos ai shqiptar, pasi ajo nuk mohon prejardhjen për asnjë moment.

Së fundmi ajo ka publikuar disa video në llogarinë zyrtare të Instagramit duke shfaqur trupin e saj në rroba banje të cilat kishte veshur në Spanjë ku edhe ishte në pushim me të dashurin.

Ajo tha se paparacët me qëllim kishin fotografuar atë nga kënde të këqija që ajo të dukej më e trashë se sa është aktualisht.

Bebe vazhdon duke incizuar veten nga të gjitha këndet që njerëzit të shohin trupin e vërtetë dhe jo diçka të modifikuar nga fotografët që duan të shesin ato fotografi për para.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...