Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Regjistrohet tërmet në Rostushë

Një tërmet i lehtë u regjistrua sot në afërsi të Rostushes.

Tërmeti ka qenë 2.1 ballë të shkallës Rihter në një thellësi prej 10 km.

Epiqendra ishte 9 kilometra nga fshati Rostushë.

Dje në Maqedoni u regjistruan disa tërmete në afërsi të Gostivarit dhe Mavrovës, dy prej tyre me madhësi prej 4.9 gradë.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...